line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Степан Масельський ознайомився з ходом підготовки Савинської ЗОШ №1 до навчального року

1  Прискореними темпами триває підготовка освітніх закладів до нового навчального року, адже до першого вересня залишилося зовсім мало часу. Щоб ознайомитися з ходом ремонтних робіт, сьогодні в Савинській першій школі побував голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський.

 

  Керівник району у супроводі директора школи Олени Янько, начальника відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Сергія Кунденко та Савинського селищного голови Юрія Матвієнка, оглянув класні кімнати, де наразі проводяться ремонтні роботи, спортивну залу, їдальню та харчоблок. Також Степан Іванович поспілкувався з працівниками школи.

  Нагадаємо, що підготовка закладів освіти до нового навчального року, проведення капітальних та поточних ремонтів в нашому районі здійснюється за кошти районного бюджету і знаходиться під особистою увагою голови райдержадміністрації.

  Так, для Савинської першої школи було виділено 749 тис. грн., за рахунок чого замінено 108 вікон на енергозберігаючі металопластикові. Зроблений капітальний ремонт покрівлі з облаштуванням її мембранним покриттям, на що було виділено 581 тис. грн.
   Крім того, буде проведено технічне переоснащення системи теплопостачання, на що з районного бюджету виділено 3 млн. 300 тис. грн.

  На підготовку закладу до навчального року спрямовано 167 тисяч гривень. За рахунок цих коштів придбані будівельні матеріали, фарба, шпалери, нові сучасні меблі для трьох класних кімнат та інше.

  Як підкреслив Степан Іванович, до початку навчального року залишилося два тижні, тому всі роботи повинні стовідсотково бути завершені найближчим часом, щоб першого вересня діти прийшли до світлих та затишних класів. У ході спілкування з керівником району, директор навчального закладу повідомила, що цього року за парти сядуть 365 учнів, серед яких 43 першокласника.

  Також Степан Іванович ознайомився з ходом будівництва на території школи сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям, яке проводиться на засадах співфінансування. З обласного бюджету виділено 1 мільйон гривень та 400 тис. грн. – це кошти районного бюджету. Цей сучасний спортивний об’єкт є один з чотирьох, які наразі встановлюються на території загальноосвітніх шкіл району.

245

 

 
 

3

7

6

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь