line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Протипожежній безпеці – посилена увага!

20953607 1441117072642436 1771935962370320764 n Сьогодні голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провів нараду з підведення підсумків контрольної перевірки діяльності Балаклійської РДА, органів місцевого самоврядування та підпорядковані їм сили цивільного захисту, їх органи управління щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту, яка проходила з 8 по 14 серпня.

  У нараді взяли участь заступник начальника Головного управління ДСНС України у Харківській області Анатолій Торяник, керівники спеціалізованих служб цивільного захисту та керівники структурних підрозділів РДА.

  Підводячі підсумок комплексної перевірки Анатолій Торяник зазначив, що всі служби району функціонують на належному рівні, документація також відповідає всім вимогам. Від імені начальника Головного Управління ДСНС України в Харківській області, себе особисто Анатолій Торяник подякував Степану Масельському за всебічну підтримку Державної служби з надзвичайних ситуацій та високу організацію роботи в районі у напрямку пожежної безпеки. "Спільними зусиллями ми зможемо зменшити ризик в пожежонебезпечний період для населення та захистити території ",– підкреслив Анатолій Торяник.

  Під час наради велика увага була приділена питанню протипожежної безпеки. Як зазначив Анатолій Торяник, наразі триває пожежонебезпечний період, 5-ї найвищої категорії. Зараз усі підрозділи ДСНС працюють у посиленому режимі.

  Степан Масельський підкреслив, що питанню протипожежної безпеки сьогодні в районі приділяється посилена увага. Минулої п’ятниці відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на яке було винесено питання про стан забезпечення протипожежного захисту району у пожежонебезпечний період. Під час засідання комісії були прийняті відповідні рішення, де зобов’язали всі служби, особливо лісове господарство, посилити роботу в напрямку протипожежної безпеки, організувати цілодобове чергування, провести всі належні заходи з протипожежної безпеки на територіях населених пунктів, підприємствах, організаціях, установах всіх форм власності та посилити увагу в напрямку забезпечення протипожежної безпеки. Також посилена увага приділяється інформаційній роботі.

  "Всі зауваження, які були виявлені під час перевірки будуть відпрацьовані та усуненні в найкоротший термін, адже, як демонструє життя, правилами протипожежної безпеки не можна нехтувати", – підкреслив Степан Масельський.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь