line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Зміни до порядку надання субсидії.

index                        Шановні громадяни!

Постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017 № 609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка набрала чинності 19.08.2017, Урядом удосконалено порядок призначення та надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

 

 

Стосовно періоду врахування доходів для призначення субсидії.

Вищезазначеними змінами передбачено, що субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається виходячи із середньомісячного сукупного доходу осіб за два квартали, що передують місяцю, що передує місяцю, з якого призначається субсидія. Це означає, що під час здійснення розрахунку субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на наступний період у травні для домогосподарств, які отримували субсидію в попередньому періоді, необхідно враховувати доходи за третій-четвертий квартали попереднього року, а розрахунок субсидії на опалювальний сезон у жовтні 2017 року буде проводитися на підставі доходів за перше півріччя 2017 року. Таким чином, враховуватимуться більш актуальні доходи громадян.

Звертаємо увагу, що період отримання доходів змінюється лише при призначенні субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. При призначенні субсидії для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива враховуються доходи за попередній календарний рік.

Щодо виплати частини невикористаних сум субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання, електропостачання для індивідуального опалення та субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Надана можливість у разі смерті особи, якій було призначено субсидіюна придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та субсидію для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, частину невикористаної суми субсидії виплачувати одній з осіб, з урахуванням яких було призначено субсидію, за заявою такої особи.

Інші зміни.

         При призначенні субсидії на наступний термін відтепер враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати комунальних послуг, якщо загальна її сума перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 340,00 грн. А це означає, що у разі отримання інформації про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 340,00 грн. субсидія на наступний строк не призначається, про що управління соціального захисту інформує особу. Якщо протягом двох місяців з дати інформування про непризначення субсидії на наступний строк громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку - з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

Передбачено, що субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації особи та за місцем її фактичного проживання.

Отримувач субсидії зобов’язаний інформувати протягом місяця управління про закінчення терміну реєстрації місця перебування.

У разі коли на час звернення за призначенням субсидії особа є непрацюючим пенсіонером, який декларує відсутність в останньому місяці періоду, за який враховуються доходи, інших доходів, крім пенсії, до її середньомісячного сукупного доходу враховується розмір пенсії за такий місяць.

            За більш детальною інформацією необхідно звертатися до управління соціального захисту населення Балаклійської районної державної адміністрації за адресою: пл. Ростовцева, буд. 4, каб. 21. Довідки за телефоном: 2 09 32.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь