line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Рекомендую турецькому бізнесу уважніше придивитися до Харківщини. Посол Туреччини в Україні

-bc5d2 вересня голова ХОДА провела зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Турецької Республіки в Україні.

 

 

 

 

  Під час зустрічі з Юлією Світличною Йонет Джан Тезел повідомив, що неодноразово відвідував Харків і відзначає істотну динаміку в розвитку регіону в останні два роки.

  «При нинішньому керівництві область демонструє помітні успіхи. Я знаю можливості Харкова з точки зору комерції, а також науки, освіти та їх зв'язку з промисловістю. Саме тому я рекомендую турецькому бізнесу уважніше придивитися до вашої області та її можливостей. Більш того, і на рівні регіону, і на рівні країни нам варто вийти за межі торгівлі - займатися спільним розвитком технологій і реалізацією соціальних проектів», - висловив пропозицію пан посол.

  Голова ХОДА, у свою чергу, зазначила, що в регіоні розвитку міжнародних відносин приділяється особлива увага.

  «Наша мета - допомогти бізнесу Харківської області відкрити для себе нові горизонти. Така робота дає результати та позначається на соціально-економічних показниках: два роки поспіль наша область є лідером із соціально-економічного розвитку серед регіонів країни. Підтримка Президента України Петра Порошенка, а також міжнародних партнерів дозволяє нам розвиватися високими темпами», - зазначила Юлія Світлична.

  Говорячи про перспективи співпраці з Туреччиною, вона також зазначила, що її розвитку багато в чому сприяє наявність прямого комфортного авіасполучення.

  «У нас є всі можливості розвивати як торгові відносини, так і реалізовувати спільні освітні та соціальні проекти», - підкреслила голова ХОДА.

  Йонет Джан Тезел також розповів про турецький урядовий проект, який реалізується в Україні та стосується підтримки соціальних установ - лікарень, шкіл, дитячих будинків тощо. Посол Туреччини запропонував Харківській області взяти участь у програмі.

  Юлія Світлична зазначила, що в області активно реалізуються подібні проекти міжнародних організацій, які надають допомогу соціальним закладам, особливо тим, які надають послуги великій кількості переселенців.

  «Зі свого боку ми гарантуємо всю можливу підтримку в чесній і прозорій реалізації таких проектів», - підкреслила Юлія Світлична.

  Вона також запросила посла Турецької Республіки взяти участь у міжнародному економічному форумі, який пройде в Харкові у вересні.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < березня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь