line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Голова райдержадміністрації Степан Масельський привітав колектив ГПУ «Шебелинкагазвидобування» з Днем газовика

 

1У неділю працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості відзначатимуть професійне свято. Одним із найпотужніших газовидобувних підприємств України, яке займає чільне місце серед підприємств газопромислового комплексу району, є ГПУ «Шебелинкагазвидобування».

 

 

  Підприємство було засновано 61 рік тому і має славну історію. Була вона розпочата 14 червня 1956 року, коли на базі трьох введених в експлуатацію свердловин, відкритих у 1950 році, був створений Шебелинський газопромисел. За більш ніж шістдесят років діяльності управлінням було видобуто понад 1200 млрд. кубометрів природного газу та 14 млн. тонн газового конденсату.
   У п"ятницю 8 веренсня 2017 року великий колектив ГПУ «Шебелинкагазвидобування» зібрався разом в Будинку культури в смт. Донець, щоб відзначити професійне свято.
   Відкриваючи урочисте зібрання, з вітальними словами до учасників звернувся директор ГПУ «Шебелинкагазвидобування» Юрій Фесенко, який розповів про здобутки підприємства, визначив завдання на подальшу його діяльність та привітав колектив зі святом.
   Визначаючи головну роль підприємств газопромислового комплексу району у забезпеченні енергетичної безпеки держави та соціально-економічного розвитку Балаклійщини, до учасників свята звернувся голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський.
   Керівник району щиро привітав шебелинських газовиків з професійним святом. Особливі слова вдячності Степан Іванович адресував всім, хто прийшов на допомогу жителям Балаклії під час надзвичайної ситуації на арсеналі.
   «Від усієї душі я хочу висловити слова вдячності всім, хто відразу прийшов на допомогу під час надзвичайної ситуації, особливо водіям, які 23 березня, незважаючи на небезпеку, евакуювали Балаклійщину. Велике спасибі керівництву «Украгазвидобування» за те, що за поданням директора ГПУ «Шебелинкагазвидобування» Юрія Леонідовича Фесенка, були виділені 4 мільйонів гривень благодійної допомоги жителям Балаклії, які були спрямовані на заміну вікон у приватному секторі. Було замінено понад 1000 вікон і сьогодні люди живуть у теплі та затишку.
   Сьогодні підприємства газопромислового комплексу району вносять значний вклад у енергетичну безпеку держави та соціально-економічний розвиток району та селища Донець. А ми, влада, робимо все можливе, щоб район розвивався, щоб діти ходили до найкращих дитячих садочків, щоб навчалися у прекрасних школах з новим обладнанням, комп’ютерними класами, щоб у комфортних умовах надавалася медична допомога, щоб відбудовувалися дороги та інше.
   Я щиро, від душі вітаю вас з наступаючим святом. Зичу міцного здоров’я, гарного настрою, віри в майбутнє і ,головне, мирного неба!», – сказав Степан Масельський.
Потім відбулася урочиста церемонія нагородження.
   За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток газової промисловості району та з нагоди професійного свята - Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України Почесною грамотою Балаклійської районної державної адміністрації та Балаклійської районної ради відзначені:
- Герасимов Андрій Олексійович, електрогазозварник 6 розряду дільниці газового господарства Лінійно-експлуатаційної служби газокомпресорної служби філії Газопромислового управління «Шебелинкагазвидобування» Публічного акціонерного товариства «Укргазвидобування»
- Волобуєв Юрій Олександрович, монтажника устаткування підприємств хімічної та нафтової промисловості 5 розряду ремонтного цеху філії Газопромислового управління «Шебелинкагазвидобування» Публічного акціонерного товариства «Укргазвидобування».
   Потім до слова був запрошений начальник управління паливно-енергетичного комплексу Харківської обласної державної адміністрації Олексій Белоцький, який від імені голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної та від себе особисто привітав колектив ГПУ «Шебелинкагазвидобування» зі святом та відзначив кращих працівників підприємства.
   З щирими вітаннями та побажаннями до учасників свята звернувся депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький та багато інших гостей. Під час урочистостей багато працівників ГПУ «Шебелинкагазвидобування були гнагородженні галузевими відзнаками, Почесними грамотами та подяками.
Святковим подарунком для учасників свята стала велика концертна програма, підготовлена талановитим колективом Будинку культури ГПУ «Шебелинкагазвидобування».

237


 

 

 

456


 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь