line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Подарунок дітям від дорослих

15В суботу 9 вересня 2017 року у селищі Нафтовиків, поряд з Балаклійською ЗОШ №6, відбулася прекрасна подія - голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький разом з дітьми урочисто відкрили новий сучасний дитячий майданчик, який дітям подарував Благодійний фонд «Даруй Добро».

 

  Вітаючи дітей та батьків з чудовою подією, Степан Масельський зазначив, після трагедії на арсеналі, яка сталася 23 березня, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична дала доручення відбудувати селище та створити в ньому всі необхідні умови для комфортного проживання і дітей, і дорослих. «Сьогодні відбудовані житлові будинки, школа, відремонтовані дороги. Також з районного бюджету виділені кошти на те, щоб зробити шосту школу однією з найкращих в області. Таке доручення ми отримали від Юлії Олександрівни Світличної. Тобто, буде зроблений проект, буде утеплений фасад будівлі школи, капітально відремонтовані всі класні кімнати, шкільні приміщення, їдальня, санітарні кімнати, спортивна зала, буде облаштована територія. Школа буде з новими меблями, предметними кабінетами, мультимедійним обладнанням, тобто будуде створено все належне, щоб діти навчалися в сучасних комфортних умовах. І ми в селищі зробимо все можливе для комфортного проживання та дозвілля дітей та дорослих», - підкреслив Степан Іванович.
   Приєднуючись до вітань голови райдержадміністрації Анатолій Русецький зазначив, що діти – це наше майбутнє і тому разом із Степаном Івановичем Масельським він зробить все можливе, щоб школи, дитячі садочки Балаклійщини були найкращими.
Найбільшою вдячністю для дорослих був добрий настрій, щастя та посмішки дітей, для яких після урочистого відкриття були організовані розваги та ігри.

161718


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь