line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Савинці відзначили 349 річницю заснування

1В суботу 16 вересня в центрі Савинець було велелюдно, лунала музика та дитячий сміх. Поряд з Будинком культури були встановлені тсвяткові намети з виробами майстрів народної творчості.

 

 

 

   Жителі громади та численні гості зібралися разом, щоб відзначити день народження селища, якому цього року виповнилося 346 років.
   Щоб привітати жителів громади зі святом, до Савинець завітали голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.
   Звертаючись до жителів громади зі щирими вітальними словами, Степан Масельський, в першу чергу, передав велике вітання зі святом та подяку від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, за допомогу евакуйованим та підтримку у трагічні березневі дні, коли сталася надзвичайна ситуація на арсеналі. «Велика вдячність та низький уклін!», - сказав Степан Масельський.
   Як зазначив Степан Іванович, Савинська територіальна громада впевнено розвивається. Значна увага приділяється закладам освіти, зміцнюється їх матеріально-технічна база - це Савинський НВК, школи, дошкільні заклади. Приділяється увага медичним закладам та закладам культури. Багато років у селищі одним з болючих питань було водопостачання.   Ця проблема вирішена – збудована артезіанська свердловина і жителі повністю забезпечені якісною водою. «Також сьогодні в Савинцях буде відкрито сучасний спортивний майданчик з синтетичним покриттям і савинські спортсмени, а їх у вас багато і вони беруть участь у всіх змаганнях, матимуть можливість займатися спортом протягом всього року. Ми допомагали і будемо допомагати Савинський територіальній громаді і планів дуже багато. Продовжимо відновлювати освітлення, приводити до належного стану дороги, будемо робити все, щоб на Балаклійщині і в Савинцях жилося краще. Я щиро, від душі вітаю вас зі святом – Днем народження вашого прекрасного селища. Зичу всім міцного здоров’я, благополуччя, добра і хочу, щоб на вулицях завжди лунав дитячий сміх під нашим мирним небом».
   Від усієї душі учасників урочистостей зі святом привітав Анатолій Русецький. Розповідаючи про історію заснування та сьогодення громади, з щирими вітаннями до земляків звернувся Савинський селищний голова Юрій Матвієнко. Також присутніх поздоровили представник ПАТ «Мегабанк» та ПрАТ «Балаклійське ХПП» Роман Кіпоть та директор ПСП «Схід-Авіа-Агро» Сергій Горюшко, які розповіли про плідну співпрацю сільгоспідприємства з громадою, про підтримку та подальші плани розвитку.
   Традиційно на святкову сцену для нагородження були запрошені кращі представники громади. Грамотою Балаклійської районної державної адміністрації та Балаклійської районної ради нагороджені:

- Горюшко Сергій Васильович, директор ПСП «Схід-Авіа-Агро»,
- Кімакович Лариса Миколаївна, головний бухгалтер КП ЖКГ «Савинці»,
- Руденко Оксана Олександрівна, медична сестра поліклінічного відділення смт. Савинці,
- Христич Світлана Євгеніївна, медична сестра амбулаторії загальної практики-сімейної медицини,
- Янько Олена Михайлівна, директор Савинської ЗОШ №1.
   Багато представників громади були відзначені Подяками депутата обласної ради Анатолія Русецького та Грамотами Савинської сільської ради.
   Продовжилося свято великою концертною програмою та народними гуляннями. Для дітей працювали безкоштовні атракціони.

234


 

 

567


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь