line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У Савинцях відкрито сучасний спортивний майданчик

8У Савинцях відбулася очікувана для всіх спортсменів та дітей подія – був урочисто відкритий сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям.

 

 

 

 

   Святковий захід проходив за участі голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського, депутата Харківської обласної ради Анатолія Русецького, Савинського селищного голови Юрія Матвієнка та футбольних команд селища.
   Звертаючись до учасників спортивного свята, Степан Масельський підкреслив, що Савинські футболісти є постійними учасниками як районних, так і обласних змагань і славляться спортивними досягненнями.
   «Цей спортивний об’єкт збудований завдяки підтримці голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Олександрівни Світличної, депутата Харківської обласної ради Анатолія Анатолійовича Русецького, а також, депутатів Балаклійської районної ради, які одноголосно підтримали його будівництво саме в Савинцях. Ми сподіваємося, що цей спортивний майданчик дасть змогу постійно проводити змагання, як серед малечі та школярів, так і дорослих спортсменів.
   Я бажаю вам високих спортивних досягнень, доброго настрою, міцного здоров’я і мирного неба!», - сказав Степан Масельський. Високих спортивних здобутків спортсменам побажав Анатолій Русецький.
   Потім відбулася урочиста мить відкриття спортивного майданчику, під час якої Степан Масельський та Анатолій Русецький разом з юними спортсменами перерізали символічну стрічку.
   Потім відбувся видовищний футбольний матч, який додав доброго настрою вболівальникам.

91012


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь