line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Балаклійщина бере участь у Великому Слобожанському ярмарку

1 23 вересня, у Харкові, на відкритому майдані презентаційно-виставкового центру «Радмір –Експохол» був урочисто відкритий 15-й Великий Слобожанський ярмарок.

 

 

 

   Відкриваючи масштабний захід, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична зазначила, що на ярмарок зібралися всі райони Харківщини, щоб показати, чим вони багаті. Представлено майже 2 тисячі товарів вартістю нижче, ніж в середньому по області і кожен охочий може придбати продукцію безпосередньо у виробника. Два дні поспіль - 23 та 24 вересня, на ярмарку проходитимуть святкові заходи і мешканці області можуть не тільки придбати необхідні товари, а й зарядитися гарним настроєм.
   Після урочистої частини відкриття Великого Слобожанського ярмарку, Юлія Світлична ознайомилася з ярмарковою експозицією.
   Наш Балаклійський район славиться промисловістю, сільськогосподарської та іншими галузями.
   Також Балаклійщина багата на культурні надбання. Цього року тема ярмарку – «Казки та легенди Слобожанщини». Наш район презентував експозицію «Український соловейко – Оксана Петрусенко», створеної з матеріалів Балаклійського краєзнавчого музею, які розповідають про життя та творчість відомої української співачки.
   У супроводі голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського та голови районної ради Олександра Літвінова, Юлія Світлична ознайомилася з унікальними експонатами, історією життя та творчістю нашої землячки. Згідно цієї тематики були презентовані арт-інсталяція та, в рамках ярмаркового конкурсу, – коровай.
   Також участь у Слобожасьнкому ярмарку взяли провідні сільськогосподарські підприємства району: ПрАТ «Балаклійське ХПП» та ПП «Схід-Авіа-Агро», які входять до складу агрохолдингу ПАТ «Мегабанк». Ці підприємства вирощують сільськогосподарські культури, зберігають та займаються виробництвом харчової продукції.
   Юлія Світлична ознайомилася з представленим широким їх асортиментом. Це і хлібобулочні, круп’яні, різноманітні харчові товари, а також пиво та безалкогольні напої власного виробництва.
   Від імені жителів району, від себе особисто Степан Іванович висловив найщиріші слова вдячності Юлії Олександрівні за підтримку під час надзвичайної ситуації на арсеналі 23 березня та за всебічну допомогу у відбудові Балаклії.
   Під час Слобожанського ярмарку для жителів та гостей області була підготовлена велика і яскрава дводенна концертна програма в якій Балаклійщину представили вокальний ансамбль «Барви» та фольклорний гурт «Обрій». Учасники ярмарку мають змогу ознайомитися з традиціями, колоритом, культурним надбанням районів і міст області, взяти участь у різноманітних розвагах.
   Окрім районів Харківщині, свою продукцію на ярмарку представляють учасники з Івано-Франківської, Одеської, Дніпропетровської, Полтавської, Сумської та інших областей.
Разом з керівником області Великий Слобожанський ярмарок відвідали представники іноземних делегацій, які брали участь у ІХ Міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи!».

234


 

 

567


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь