line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

29 вересня заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко провів селекторну нараду

1229 вересня заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Шахненко провів селекторну нараду, яка проходила за участі голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського.

 

 

  На початку наради були підведені підсумки введення в експлуатацію житла за 9 місяців поточного року.
   «Харківська область є одним з лідерів в Україні за введенням житла в експлуатацію.   Завдяки потужній будівельній галузі в регіоні, зусиллям будівельників ми в цьому році плануємо показати серйозні результати – до кінця року здати в експлуатацію 480 тисяч квадратних метрів житла. Це дуже висока планка. Для прикладу, в минулому році в регіоні було здано в експлуатацію 380 кв. метрів житла», – підкреслив Євгеній Шахненко.
   У 2017 році в регіоні введено в експлуатацію понад 240 тис. кв. м житла і серед інших районів області Балаклійський район був визначеним одним з кращих за введенням житла в експлуатацію.
   Також, під час селекторної наради було розглянуто питання про стан освоєння коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт обєктів, які в поточному році фінансуються за рахунок різних джерел фінансування.
   Стосовно Балаклійського району. Після надзвичайної ситуації на арсеналі 23 березня, з державного бюджету було виділено 145 млн. грн. на проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та придбання житла мешканцям, які потребують відселення з аварійних житлових будинків.
   З резервного фонду державного бюджету кошти надійшли в повному обсязі згідно з затвердженим переліком в сумі 142,8 млн. грн., у тому числі, 133 млн. надійшло для проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, з яких 98,4 млн. – перераховано підрядникам за аварійно-відновлювальні роботи.
   З 9,7 млн. грн., виділених на придбання житла, 5 млн. 780 тис. грн. перераховано на придбання 20 квартир та одного житлового будинку постраждалим мешканцям, житло яких визнано непридатним для подальшого проживання.
   Крім того з державного бюджету районному бюджету виділена субвенція у сумі 5 мільйонів гривень на проведення капітального ремонту Будинку культури, розташованому по вул. Стадіонній в Балаклії. До закінчення цього року відповідні роботи будуть проведені. Це питання знаходиться на особистому контролі голови райдержадміністрації.
   За рахунок коштів резервного фонду обласного бюджету проводяться капітальні ремонти покрівель трьох житлових будинків в Балаклії, ці роботи будуть завершені в установлені терміни. Також, згідно з угодою про співробітництво ПАТ "Украгазвидобування" і Харківською обласною державною адміністрацією у розвитку нафтогазового комплексу Харківської області, передбачено виконання робіт по району на загальну суму 15, 5 млн. грн. За рахунок цих коштів буде збудована артезіанська свердловина та проведений капітальний ремонт очисних споруд в смт. Донець.
   Питання своєчасного освоєння коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт обєктів в Балаклійському район, які в поточному році фінансуються за рахунок різних джерел фінансування знаходиться на особистому контролі голови райдержадміністрації Степана Масельського.
   Також в ході наради було обговорено питання про виділення та використання коштів місцевих бюджетів на співфінансування ремонту автомобільних доріг загального користування Харківської області.
   Як було підкреслено під час наради, у Балаклійському районі цьому питанню приділяється значна увага. Адже з районного бюджету на засадах співфінансування на експлуатаційне утримання доріг загального користуавання було виділено 5 млн. 709 тис. грн.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь