line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Актуальні питання життєзабезпечення району були розглянуті на апаратній нараді голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського.

aparatna naradaНа особистому контролі керівника району знаходиться питання щодо забезпечення житлом мешканців будинків, які внаслідок надзвичайної ситуації на арсеналі визнані непридатними для проживання. Це 25 квартир та два будинки. Ця робота завершується і на даний час залишилося придбати 2 квартири та 1 будинок.

 

   Майже стовідсотково завершено проведення відновлювальних робіт. Як підкреслив Степан Іванович, основна увага сьогодні повинна бути приділена якості їх виконання. Також на особливому контролі голови райдержадміністрації перебуває питання переведення будинків на вул. Арсенальній на індивідуальне опалення. Роботи тривають згідно графіку і будуть завершені до опалювального сезону.

   На особистому контролі голови райдержадміністрації також знаходиться питання початку опалювального сезону на об'єктах соціальної сфери.

   Серед актуальних питань наразі є підготовка дорожньої мережі району до осінньо-зимового періоду. Під час розгляду цього питання Степан Іванович акцентував увагу на питанні підготовці техніки, заготівлі піщано-сольової суміші і особлива увага сьогодні повинна бути приділена завершенню ремонтів доріг, як комунальної так і державної власності.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь