line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Об’єкти соціальної сфери області повністю готові до опалювального сезону

-ee2aПро це в ході селекторної наради повідомила голова ХОДА Юлія Світлична.

У селекторній нараді, що пройшла під керівництвом Віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, взяли участь голови РДА, керівники структурних підрозділів, представники всіх служб, яких залучено до підготовки до опалювального сезону.

  Інформуючи про ситуацію в регіоні, Юлія Світлична зазначила, що об’єкти соціальної сфери та підприємства теплоенергетики підготовлено до роботи в осінньо-зимовий період  2017-2018 років на 100%. 

  «Ми будемо слідкувати за температурним режимом та орієнтуватися на погодні умови. У разі необхідності відразу запустимо тепло в оселі наших громадян. Для того, щоб забезпечити комфортні умови жителям області та міста. Звертаю увагу на те, що аварійні бригади мають бути готові оперативно зреагувати в разі виникнення поривів чи аварійних ситуацій», - звернулася до представників відповідних служб  Юлія Світлична.

  Вона доручила заступнику голови ХОДА Євгенію Шахненку цього тижня детально розглянути всі питання підготовки регіону до опалювального сезону в ході селекторної наради за участю керівництва всіх районів та міст області.

  «Усі питання повинні відпрацьовуватися в штатному режимі. Якщо необхідна допомога обласної влади, ми допоможемо. Але кожен керівник повинен нести відповідальність за підготовку до опалювального сезону», - сказала Юлія Світлична.

  Керівник області також дала доручення профільним структурам активізувати роботу стосовно обладнання житлового фонду приладами обліку теплової енергії – наразі багатоквартирний житловий фонд області оснащено лічильниками на 85%.

  Також у ході наради приділили увагу питанню погашення споживачами заборгованості з оплати використаних енергоносіїв. Так, за 8 місяців 2017 року споживачі області (окрім промислових підприємств) розрахувались за природний газ на 84,6%. За електричну енергію споживачі розрахувались з АК «Харківобленерго» на 94,2%.

  Обговорюючи підготовку дорожнього господарства області до зими, учасники наради відзначили, що спецтехніка готова на 100%, є домовленість щодо залучення додаткових 483 одиниць -  на випадок непередбачених ситуацій. Посипальний матеріал заготовлено на 97% від плану.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь