line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Об'єкти паливно-енергетичного комплексу району стовідсотково готові до роботи в осінньо-зимовий період.

IMG 3422Питання готовності паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років розглядалося у ході засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Марк Беккер. Засідання проходило з участі голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського та голови районної ради Олександра Літвінова.

  Відкриваючи засідання КТЕБ перший заступник облдержадміністрації Марк Беккер підкреслив значення підготовки до зими дорожнього господарства області та закликав керівників районів приділити належну увагу заготівлі піщано-сольовоїсуміші.

  «Прошу особливу увагу звернути на готовність до зими будівель установ освіти, охорони здоров’я та культури. Усі роботи, що пов’язані з покрівлями та опаленням, керівникам районів слід тримати на особистому контролі», - зауважив Марк Беккер.

  У Балаклійському районі об'єкти паливно-енергетичного комплексу стовідсотковоготові до роботи в осінньо-зимовий період.

  Повністю до роботи в опалювальний період підготовлені котельні та теплові мережі, отримані дозволи на пуск газу у 34 котельнях КП БРР "Балаклійські теплові мережі" та для 14 закладів освіти.

  На сьогодні КП БРР «Балаклійські теплові мережі» отримано номінації на постачання природного газу.

  Також до роботи в осінньо-зимовий період підготовлені водопровідні мережі та мережі водовідведення і житловий фонд.

  На особистому контролі голови районної державної адміністрації знаходиться питання оснащення житлових будинків побудинковими приладами обліку теплової енергії. На сьогодні КП БРР «Балаклійські теплові мережі» виготовлено проектно-кошторисну документацію на встановлення приладів обліку теплової енергії в 62 багатоквартирних житлових будинках у м. Балаклія, на що з районного бюджету були виділені кошти в сумі 400 тис. грн.

  Інформуючи про ситуацію в районі Степан Масельський зазначив, що до роботи в осінньо-зимовий період підготовлені всі заклади соціальної сфери району: охорони здоров’я, освіти та заклади культури. А саме – 60 навчальних, 2 медичнихта 72 закладів культури.

  Для належного утримання доріг комунальної власності району в зимовий період 2017-2018 років на сьогодні заготовлено в повному обсязі протиожеледні матеріали, а також – снігоприбиральну техніку.

  Наступним було розглянуто питання забезпечення техногенної безпеки охоронних зон магістральних та розподільчих газопроводів.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь