line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

З Днем народження, Лозовенька!

1Кілька років тому на Балаклійщині було започатковано прекрасне свято – День села, яке щорічно відзначається в усіх громадах району. Не порушуючи доброї традиції, цього року День народження населених пунктів відсвяткували майже всі громади. Цьогорічний святковий марафон завершили два села – Лозовенька та Чепіль, день заснування яких співпало з великими святами – Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисників України.

   З самого ранку у Лозовеньківському Будинку культури панувала святкова піднесена атмосфера. У фойє розташувалися виставки: етнографічна, фотографічна та унікальна експозиція раритетної фототехніки.
   Щоб привітати лозовенчан зі святами до села завітали голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський, голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.
   Звертаючись до жителів Лозовеньки, Степан Масельський висловив щирі вітання та від усього серця побажав всім добра і благополуччя.
   «У цей святковий день я бажаю, щоб в вашому прекрасному селі народжувалися діти, щоб на вулицях завжди лунав дитячий сміх, щоб село розвивалося та процвітало. Щоб Лозовенька завжди зберігала добрі традиції, адже коли бачиш, як тут співають від великого до малого – душа радіє. Я хочу побажати, щоб на ваших ланах родили щедрі врожаї, щоб у ваших домівках було тепло і затишно. Сьогодні в Лозовенці є все – прекрасний Будинок культури, є ФАП, який минулого року ми капітально відремонтували, є прекрасна школа, виділяємо кошти і ремонтуємо дороги. Тобто ми робимо все можливе, щоб у вас жилося краще і все було гаразд. Я хочу побажати всім миру, благополуччя і гарного прекрасного настрою. З Днем народження, Лозовенька!».
   З теплими вітаннями до Лозовенчан звернулися Олександр Літвінов та Анатолій Русецький. Тепло, від усієї душі односельчан привітав Лозовеньківський сільський голова Михайло Даниленко.
   Щирими оплесками лозовенчани зустрічали односельців, які виходили на святкову сцену для нагородження і які самовідданою працею, творчістю, збереженням споконвічних традицій прославляють рідний край,.
   За вагомий особистий внесок у розвиток територіальної громади та з нагоди Дня села Лозовенька Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджуються:
- Заможська Ганна Андріївна, ветеран праці, учасниця народного фольклорного ансамблю «Лозовенчанка»;
- Калініна Тетяна Іванівна, бібліотекар Лозовеньківської сільської бібліотеки - філії районного комунального закладу "Балаклійська централізована бібліотечна система";-
- Матюха Ярослава Адамівна, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома Балаклійського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);
- Мельник Микола Михайлович, водій сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю Агрофірма «УКРАЇНА НОВА»;
- Мельник Олександр Миколайович, вчитель Лозовеньківської ЗОШ;
- Стремоухов Олександр Іванович, директор комунального підприємства «Водяний» Лозовеньківської сільської ради.
   Багато жителів села були відзначені подарунками Благодійного Фонду «Даруй Добро» та Грамотами сільської ради.
   А ще Лозовенька пишається славною історією та династіями, представники яких від дня її заснування і до сьогодення пишуть славний літопис рідного краю. Про кожну з десяти династій було розказано зі святкової сцени і представникам кожного старовинного роду були вручені їх «Родові древа».
   Неперевершеними були виступи берегині стародавніх пісень та традицій – Народного фольклорного ансамблю «Лозовенчанка», талановитих дітей та вокального ансамблю районного Будинку культури «Фарби».
   Після святкової концертної програми свято продовжилося народними гуляннями з польовою кашею та святковими розвагами.

234567
 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь