line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У районі розпочато виплату підвищених пенсій

IMG 1404 Сьогодні голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провів апаратну нараду.  Як було зазначено, наразі завершується переведення житлових будинків на вул. Арсенальній на індивідуальне опалення. Ці роботи проводяться згідно графіку.

 

   Також на особистому контролі Степана Масельського знаходиться питання стану готовності об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період.  

   Під постійною увагою голови райдержадміністрації знаходиться питання підготовки до осінньо-зимового періоду дорожньої мережі району. Як було повідомлено, наразі розпочинається ремонт ділянки дороги загального користування, яка проходить через Байрачанську гору. Під час розгляду цього питання, Степан Іванович підкреслив, що особлива увага повинна бути приділена якості виконання відповідних робіт.

   У районі розпочато виплату підвищених пенсій. За інформацією Зміївського об’єднаного управління Пенсійного фонду України пенсійні виплати в жовтні по району збільшилися на 2,6 млн. грн. і складають понад 72 млн. грн.

   На контролі голови райдержадміністрації знаходиться питання щодо дотримання мінімальної рівня заробітної плати, особливо це стосується сільськогосподарських підприємств. Степан Іванович дав доручення провести докладний аналіз заробітної плати в усіх галузях району.

   Крім того, було обговорено питання цивільного захисту, а саме – щодо проведення роботи з удосконалення системи оповіщення населення на випадок надзвичайної ситуації техногенного, природного, соціально-політичного та військового характеру.

   Також голова райдержадміністрації акцентував увагу на питанні благоустрою. Як підкреслив керівник району, ця робота повинна проводитися постійно.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь