line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У ході особистого прийому, який сьогодні в с. Петрівському провів голова райдержадміністрації Степан Масельський, жителі громади у більшості звернулися з особистими питаннями

1IMG 4783Перша заявниця, яка має двох неповнолітніх дітей, звернулася до Степана Івановича з проханням допомогти оформити державну соціальну допомогу, як малозабезпечена сім'я. За дорученням голови райдержадміністрації звернення буде вивчено спеціалістами управляння соціального захисту райдержадміністрації.

   Жителька Петрівського багато років тому придбала в цьому селі квартиру, але колишній господар всі ці роки ухиляється від переоформлення документів на право власності житла. Для подальшої перевірки, звернення передано присутньому на особистому прийомі начальнику районного відділу поліції Сергію Зінчуку, для подальшого розгляду правоохоронними органами.

  Крім того, від заявниці надійшло звернення щодо заміни аварійної електроопори біля будинку у селі Завгороднє. Степан Іванович дав доручення Петрівському сільському голові Володимиру Фоменку обстежити електроопору з залученням спеціалістів Балаклійського РЕМ.

   Також були звернення щодо пільгового перевезення населення автобусним транспортом, оформлення субсидії на комунальні послуги, надання державної соціальної допомоги внутрішньо переміщеним особам, відновлення вуличного освітлення та інші.

   Степан Іванович уважно вислухав кожного заявника, дав усні роз’яснення, деякі питання взяв на особистий контроль.

IMG 4745IMG 4778IMG 4734


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь