line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Під час селекторної наради розглядалося питання ходу осіннього призову та комплектування армії за контрактом

IMG 525120 жовтня заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Олександр Скакун провів селекторну нараду під час якої були розглянуті питання призову громадян на військову службу восени 2017 року, підведені підсумки виконання планового завдання з відбору громадян на військову службу за контрактом у ІІІ кварталі та було розглянуто питання щодо стану введення військового обліку призовників і військовозобов’язаних у районах області. Селекторна нарада проходила за участі першого заступника голови Балаклійської районної державної адміністрації Вячеслав Тищенко.

  Відкриваючи нараду, Олександр Скакун зазначив, що питання призову та комплектування армії за контрактом в області знаходиться на особистому контролі голови ХОДА Юлії Світличної. «Питання не тільки в звітності, а у нашій спроможності безумовного виконання державного завдання, ми розуміємо важливість виконання поставлених завдань у сьогоднішніх умовах», - сказав Олександр Скакун.  

   У ході селекторної наради було зазначено, що в Балаклійському районі робота з призову громадян на строкову військову службу та щодо виконання планового завдання з відбору громадян на військову службу за контрактом знаходиться на високому рівні, адже поставлені завдання виконані стовідсотково.

   Так, для проведення призову громадян району на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань у жовтні-листопаді поточного року Балаклійською районною державною адміністрацією проведена належна робота.

  Розпорядженням голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського від 29 серпня цього року була створена районна призовна комісія. Робота з проведення заходів з призову громадян на строкову службу знаходиться на постійному контролі голови райдержадміністрації.

   У рамках відповідних заходів при районному військкоматі організовано роботу медичної комісії, яка працює у повному складі і забезпечена необхідними матеріалами та майном.

   Також велика увага приділяється роботі відбору громадян на військову службу за контрактом.

   Так, планове завдання до вступу на контрактну службу до Збройних сил України на третій квартал цього року виконано на 107%.

   Робота з популяризації служби у Збройних силах України за контрактом проводиться постійно і знаходиться на особистому контролі Степана Масельського.

   Питання неодноразово розглядалося на семінар-нарадах з керівниками органів місцевого самоврядування. На офіційному веб-сайті райдержадміністрації введені рубрики з докладною інформацією про службу в Збройних силах України за контрактом, постійно подається докладна інформація щодо умов її проходження у районних ЗМІ.

   На даний час робота з виконання завдань із залученням на контрактну службу громадян до Збройних сил України продовжується.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь