line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

25 жовтня голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провів особистий прийом громадян.

IMG 5462Сьогодні голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провів особистий прийом громадян.

 

 

 

 

  У мешканки приватного будинку, розташованого по вул. 40 років Перемоги, газовий котел знаходився у ванній кімнаті, але, згідно з вимогами газової служби, обладнання було перенесено до іншого приміщення. Але технічна документація не була оформлена. У зв’язку з цим котел був відключений від газопостачання.

  Степан Масельський дав доручення представникові ПАТ "Харківвгаз" докладно розібратися з проблемою надати всю необхідну допомогу в оформлені необхідної документації для відновлення газопостачання.

  Жителька сел. Нафтовиків звернулася з проханням щодо відновлення газового котла, пошкодженого внаслідок надзвичайної ситуації на арсеналі. Обладнання було обстежено комісійно і заявниця отримає матеріальну допомогу на відшкодування пошкоджень.

   З проханням щодо ремонту пошкодженої під час пожежі на арсеналі будівлі приватного будинку звернулася жителька сел. Нафтовиків. У ході розмови виявилося, що будинок не введений в експлуатацію і документів на нього немає. Тому, згідно з законодавством, їй матеріальна допомога на відшкодування пошкоджень не може бути надана.

   За дорученням Степана Масельського буде розглянуто питання надання матеріальної допомоги на лікування тяжкохворого чоловіка заявниці, яка проживає у сел. Нафтовиків.

   Також були звернення мешканців  щодо надання матеріальної допомоги на відшкодування пошкоджень їх житла під час надзвичайної ситуації та інші.

   Степан Масельський уважно вислухав всіх заявників, дав усні роз’яснення, деякі питання взяв на контроль.

IMG 5448IMG 5508IMG 5521


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь