line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Вітання голови райдержадміністрації до Дня працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства

3Шановні автомобілісти  і дорожники району!

  Сердечно вітаю всіх водіїв, працівників автодорожнього господарства з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника.

   Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства району, життєдіяльність населених пунктів.

  Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, яка вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму.

  Велике значення має робота працівників дорожнього господарства, адже від належного експлуатаційного утримання та якісного ремонту доріг, в першу чергу, залежить безпечний рух пасажирського та вантажного транспорту, безпечне перевезення школярів до навчальних закладів району, своєчасність здійснення транспортних перевезень. Це дуже відповідальна, гідна і, в той же час, почесна праця.

  Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи!

 

 З повагою,

 голова районної державної адміністрації                                 Степан Масельський

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь