line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Вітання голови райдержадміністрації до Дня працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства

3Шановні автомобілісти  і дорожники району!

  Сердечно вітаю всіх водіїв, працівників автодорожнього господарства з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника.

   Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудиться численна армія професіоналів, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей господарства району, життєдіяльність населених пунктів.

  Автомобіліст – професія особлива, зі своєю романтикою, своїми традиціями, характером та укладом. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, яка вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму.

  Велике значення має робота працівників дорожнього господарства, адже від належного експлуатаційного утримання та якісного ремонту доріг, в першу чергу, залежить безпечний рух пасажирського та вантажного транспорту, безпечне перевезення школярів до навчальних закладів району, своєчасність здійснення транспортних перевезень. Це дуже відповідальна, гідна і, в той же час, почесна праця.

  Щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи!

 

 З повагою,

 голова районної державної адміністрації                                 Степан Масельський

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь