line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На колегії райдержадміністрації були розглянуті важливі питання

 

IMG 5644Cьогодні голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провів засідання колегії райдержадміністрації, яке проходило за участі голови Балаклійської районної ради Олександра Літвінова, першого заступника та заступника голови райдержадміністрації Вячеслава Тищенка і Валентини Панасенко, керівника апарату райдержадміністрації Ніни Чернолясової, членів колегії, керівників органів самоврядування, сільськогосподарських підприємств, організацій, установ району.

   На порядок денний колегії були винесені чотири питання.

   Про стан проведення осіннього комплексу сільськогосподарських робіт та стан галузі тваринництва в сільськогосподарських підприємствах району доповів начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Олексій Верещака, та про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року учасників колегії проінформувала заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації Наталя Куценко.

   Потім до слова була запрошена заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко, яка надала інформацію щодо стану медичного обслуговування в районі. Також було розглянуто питання щодо здійснення контролю за умовами проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. З цього питання доповіли начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Леся Молодовець та директор Балаклійського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Юлія Бакало.

  Протокольно був розглянутий звіт Борщівського сільського голови Лідії Шульги щодо виконання делегованих повноважень органами місцевого самоврядування.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь