line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У районі створюються всі належні умови для надання якісної медичної допомоги та роботи медпрацівників

IMG 5801Сьогодні, в ході засідання колегії райдержадміністрації, про стан медичного обслуговування населення проінформувала заступник голови райдержадміністрації Валентина Панасенко.

 

 

 

   Медичне обслуговування жителів району здійснюють два комунальних заклади охорони здоров'я – Балаклійська центральна клінічна районна лікарня та Балаклійський районний Центр первинної медико-санітарної допомоги.

   Чисельність хворих, які проліковані в денних та цілодобових стаціонарах району становить 21479 осіб, амбулаторне лікування отримали 67144 особи, 7084 хворих проліковано в стаціонарах вдома.
   Посилена увага приділяється медичному обслуговуванню пільгового контингенту населення району.
   Так, за 9 місяців, в обласному госпіталі для інвалідів війни, госпітальних відділеннях, інших лікувальних закладах третього рівня оздоровились та отримали лікування 36 ветеранів Другої Світової війни, 105 ветеранів війни в Афганістані та учасників інших локальних конфліктів, 1 учасник АТО.
   Медичне обслуговування отримують демобілізовані учасники АТО, члени їх сімей та сімей загиблих військовослужбовців, внутрішньо переміщені особи, що проживають на території району.
   Особлива увага приділяється медичному обслуговуванню жителів сільської місцевості. Згідно з укладеними щомісячними графіками, до сільських населених пунктів приїжджає бригада лікарів, які проводять обстеження та надають медичну допомогу населенню і методичну і консультативну – медичному персоналу первинної медико-санітарної ланки. Впродовж 9 місяців 2017 року такими бригадами здійснено 423 виїзди.
   Також на території району працює пересувний флюорограф, завдяки чому жителі віддалених населених пунктів мають змогу пройти флюорографічне обстеження не приїжджаючи до районного центру. За 9 місяців поточного року пересувним флюорографом здійснено 131 виїзд, флюорографічне обстеження пройшли 7326 осіб.
   Цього року на утримання лікувальних закладів району з державного бюджету виділена субвенція в розмірі 64 млн. 567 грн., з районного бюджету – 42 млн. 308 тис. грн., додаткова дотація з державного бюджету становить 10 млн. 657 тис. грн.
   На сьогодні діє ряд районних Програм, метою яких є покращання медичного обслуговування населення та матеріально-технічної бази структурних підрозділів лікувальних закладів. За рахунок районного та місцевих бюджетів проводяться ремонти медичних закладів, замінюються меблі та медичне обладнання тощо. За рахунок районного бюджету для шести амбулаторій загальної практики-сімейної медицини району, придбані легкові автомобілі. Тобто, створюються всі належні умови для надання якісної медичної допомоги та роботи працівників.
   Також діють районні Програми, згідно з якими хворі на онкологію, рідкісні хвороби, цукровий діабет та інші, забезпечуються лікарськими засобами та спеціальним лікувальним харчуванням.
Відповідно до Урядової програми «Доступні ліки» для хворих на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу та бронхіальної астми на безкоштовній основі або з незначною доплатою за квітень - вересень 2017 року виписано 27891 рецепт, з них по 22434 рецептах отримані лікарські засоби. Загальна сума розрахунків з аптеками-учасниками програми за медичні препарати склала 952,9 тис. грн.
   Одним із актуальних питань на сьогодні є кадрове забезпечення, адже існує потреба у висококваліфікованих лікарях з таких спеціальностей: лікар-онколог, лікар-патологоанатом, лікар – інфекціоніст, лікар - неонатолог, лікар-офтальмолог, лікар - отоларинголог та в завідувачах 4 фельдшерсько-акушерських пунктів.
   Медичні заклади району постійно проводять роботу по залученню молодих спеціалістів.
   Є домовленість з лікарями-інтернами, які проходять інтернатуру в медичних закладах району, щодо майбутнього працевлаштування на посади сімейних лікарів, лікаря-офтальмолога та лікаря патологоанатома.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь