line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Захист прав та інтересів дітей - є одним із пріоритетних напрямків у роботі органів опіки та піклування

1IMG 5844В ході колегії, яка 31 жовтня проходила під головуванням голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського, було розглянуто питання щодо здійснення контролю за умовами проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 

 

   Як зазначила начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації

   Леся Молодовець, захист прав та інтересів дітей - є одним із пріоритетних напрямків у роботі органів опіки та піклування, до яких належать районна державна адміністрація та виконавчі комітети місцевих рад. Особливої уваги потребують діти, які опинились у складних життєвих обставинах, і без своєчасного втручання і допомоги можуть не лише стати соціальними сиротами, а втратити своє здоров’я і навіть життя.

   Служба у справах дітей райдержадміністрації веде та щоквартально оновлює районний банк даних дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, вживає заходи для захисту прав та інтересів неповнолітніх, реалізації державної політики, спрямованої на попередження вилучення дітей з біологічних сімей.

   Станом на 31.10.2017 на території району проживають 57 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та виховуються у 24 сім’ях на територіях 9 рад.

   У порівнянні з початком 2017 року кількість дітей даної категорії зменшилася на 7 осіб.

    За 10 місяців проведено 185 обстежень сімей, у яких діти перебувають або мають ризик опинитися в складних життєвих обставинах.51 дитині з районного бюджету надано матеріальну допомогу у підготовці до нового навчального року на загальну суму 19,7 тис. грн. Усі діти шкільного віку 1 вересня приступили до навчання.

   Крім обстеження житлово-побутових умов, одним із ефективних методів роботи з проблемними сім’ями, є їх розгляд на засіданнях Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації та Координаційних рад у справах дітей місцевих рад.

   Так, райдержадміністрацією, як органом опіки та піклування, на засіданні Комісії розглянуто 58 питань щодо соціального захисту дітей батьки яких ухилялись від належного виконання батьківських обов’язків.

  Батькам, які не мають змоги забезпечити необхідні житлово-побутові умови проживання для своїх дітей, належний рівень їх виховання, пропонується тимчасове влаштування неповнолітніх до Балаклійського центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Протягом року до закладу влаштовано 21 дитину
   З центру вибуло 30 дітей: 27 – повернулися у свої біологічні родини, 2 дітей – усиновлено, 1 – передано під опіку.

  У сільських селищних радах діють Координаційні ради у справах дітей, де оновлено склад координаційних рад, затверджено положення, складаються плани їх роботи, ведуться протоколи засідань.

  На підставі отриманих інформацій служба у справах дітей райдержадміністрації веде та щоквартально оновлює районний банк даних дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, вживає заходи для захисту прав та інтересів неповнолітніх, реалізації державної політики, спрямованої на попередження вилучення дітей з біологічних сімей.

   Про роботу в напрямку здійснення контролю за умовами проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах також проінформуваладиректор Балаклійського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлія Бокало.

2IMG 58433IMG 56894IMG 5658


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь