line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Президент України провів зустріч з Королем Саудівської Аравії

-f79fПро це повідомляють на офіційному сайті Глави держави.

Петро Порошенко в рамках офіційного візиту до Королівства Саудівська Аравія провів зустріч з Королем Салманом бін Абдулазізом Аль Саудом.

 

 

 

  Глава Української держави висловив вдячність саудівському монарху за підтримку ініціатив України в рамках міжнародних організацій, спрямованих на захист її суверенітету та територіальної цілісності.

  За результатами зустрічі було досягнуто домовленість щодо активізації двосторонньої співпраці в політичній, торговельно-економічній, військово-технічній, енергетичній та інвестиційній сферах.

  Президент України висловив сподівання, що офіційний Ер-Ріяд долучатиметься до міжнародних зусиль, спрямованих на вирішення проблем захисту прав й інтересів кримськотатарського народу Криму.

  Король Саудівської Аравії окремо підкреслив дружній характер відносин між обома державами. Було підтверджено зацікавленість саудівської сторони у подальшому розвитку взаємовигідного співробітництва з Україною в рамках реалізації двосторонніх проектів.

  Він наголосив, що візит глави Української держави відкриває нові можливості як для зміцнення особистих контактів, так і для посилення міждержавних відносин та інтенсифікації міжлюдських контактів.

  Сторони скоординували зусилля щодо забезпечення регіонального миру і безпеки, а також боротьби з міжнародним тероризмом.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь