line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Прийнята нова Програма оздоровлення та відпочину дітей

IMG 6092На сесії районної ради, яка 2 жовтня проходила за участі голови районної державної адміністрації, депутата районної ради Степана Масельського, яку провів голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов, була прийнята Програма оздоровлення та відпочинку дітей в Балаклійському районі на 2018-2022 роки.

 

   Метою даної Програми є створення сприятливих умов для якісного відпочинку та оздоровлення дітей району, забезпечення високого рівня фахової підготовки працівників оздоровчих закладів, підвищення рівня науково-методичного забезпечення та покращання матеріально-технічної бази дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей в районі.

   Виконання програми, в першу чергу спрямоване на збільшення кількості дітей, охоплених організаційними формами відпочинку та оздоровлення.

   Також велика увага приділяється оздоровленню дітей, які потребують додаткової соціальної уваги та підтримки. Це діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування, діти інваліди, діти учасників бойових дій, діти, які перебувають у складних життєвих обставинах, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, талановиті та обдаровані діти, діти, які перебувають на диспансерному обліку, діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

   Програма спрямована на створення сприятливих умов для реалізації соціально педагогічних, медико-оздоровчих інноваційних проектів відпочинку та оздоровлення дітей, зміцнення кадрового потенціалу та підвищення престижу праці в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, підвищення системи відпочинку та оздоровлення дітей, збереження районної мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь