line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні голова райдержадміністрації Степан Масельський взяв участь у селекторній нараді облдержадміністрації

IMG 6142Селекторна нарада проходила під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенія Шахненко.

 

 

 

 

   В ході наради була заслухана інформація керівництва Департаменту капітального будівництва Харківської облдержадміністрації про стан освоєння коштів на будівництво, реконструкцію, та капітальний ремонт обєктів, що фінансуються у поточному році за рахунок різних джерел фінансування.  

   Заступник голови облдержадміністрації Євгеній Шахненко підкреслив, що спеціалістами постійно проводиться моніторинг використання коштів. "Спеціалісти аналізують ситуацію по кожному району. Я щотижня доповідаю голові Харківської облдержадміністрації Юлії Світличній про стан справ. Аналіз, звісно, проводиться в розрізі усіх напрямків: медицина, спорт, освіта та інші. Там, де кошти не будуть освоєні, вони будуть повернуті до бюджетів різних рівнів. До цього питання потрібно ставитися серйозно, щоб ми могли завершити роботи, які запланували»", – сказав Євгеній Шахненко.

   Він також зазначив, що у регіоні немає жодних проблем з фінансуванням з обласного бюджету будівництва, ремонту або реконструкції об’єктів. Також було обговорено питання про стан розрахунків споживачів області за комунальні послуги.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal