line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

3 листопада голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації

IMG 62063 листопада голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації, на якій було розглянуто питання епідеміологічної ситуації захворювання на вірусний гепатит А жителів смт Андріївка.

 

  Під час засідання була заслухана інформація завідувача районної філії Державної установи "Харківський обласний лабораторний центр МОЗ України" Ігоря Пересічанського, начальника управління Держпродспоживслужби в Балаклійському районі Андрія Терещенка та Андріївського селищного голови Євгена Бабакова.
   Як було повідомлено, в результаті лабораторних досліджень було виявлено, що джерелом захворювання є вода з трьох індивідуальних свердловин та громадського колодязя, які знаходяться на території смт Андріївка.
   Наразі відповідними службами проводяться всі необхідні заходи щодо ліквідації епідеміологічної ситуації. Для цього залучені всі необхідні сили та засоби, продовжується проведення оглядів контактних осіб, лабораторних досліджень питної води, інформаційно-профілактична робота серед населення смт Андріївка щодо профілактики вірусного гепатиту А.
   Ситуація знаходиться на особистому контролі голови районної державної адміністрації Степана Масельського.

  ДОВІДКА: вірусний гепатит А – гостре інфекційне захворювання печінки, викликане вірусом. Джерелом інфекції є хвора людина. Інфекція передається через шлунково-кишковий тракт. Основним фактором передачі є насамперед питна вода, а також харчові продукти, овочі та фрукти, котрі вирощені на зрошувальних грунтах.
    Щоб уникнути захворювання потрібно:
   1. вживати доброякісну питну воду, що подається водопровідними джерелами централізованого та нецентралізованого водопостачання, котрі контролюються комунальною службою та санепідстанціями;
   2. воду з нецентралізованих джерел (колодязів, копанок тощо) перед вживанням КИПЯТИТИ;
   3. не використовувати воду із сумнівних джерел;
   4. не вживати продукти, придбані на стихійних ринках;
   5. ретельно мити перед вживанням овочі та фрукти кип’яченою водою;
   6. дотримуватись технологічного (температурного) режиму приготуввання їжі;
   7. регулярно мити руки.

IMG 6202IMG 6205IMG 6206


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь