line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У ювілейному марафоні взяли участь 263 учасника

14 жовтня в Балаклії пройшов ХХХ традиційний легкоатлетичний марафон, присвячений 73 річниці визволенню України від фашистських загарбників у якому взяли участь любителі бігу з Харківської, Полтавської та Донецької областей.

 

 

   Відкриваючи спортивний захід, до його учасників звернулися голова Балаклійської районної ради Олександр Літвінов та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький, які підкреслили, що розвиток фізичної культури та спорту в районі знаходиться серед пріоритетних питань. Показником цього є те, що в марафоні беруть участь дуже багато дітей та молоді, також, побажали учасникам спортивних перемог та усіляких гараздів.
   У ході урочистої частини, за значний внесок у розвиток спорту в нашому районі Пам’ятними статуетками відділу у справах молоді та спорту Балаклійської районної державної адміністрації та преміями Благодійного Фонду «Даруй Добро», нагороджені засновники марафону – Віктор Іванович Кунденко, Юрій Павлович Будянський та Микола Якович Зудін.
   Потім був даний старт забігу. Марафон проходив за трьома дистанціями: 2,5, 5 та 15 кілометрів. У пробігі взяли участь професійні спортсмени та любителі бугу різного віку, діти та люди з обмеженими можливостями.
   У пробігу, разом з дружиною та донькою, також, взяв участь Анатолій Русецький на дистанції 2,5 кільметрів.
   Переможці нагороджені Грамотами відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації, медалями. Також кожному учаснику вручено Сертифікат та пам’ятний значок.
   По закінченню свята була організована польова каша та гарячий чай.

524


 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь