line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Юлія Світлична привітала в Харкові учасників ІІ Міжнародного конгресу вчених USERN

-d7c9Тиждень науки на Харківщині розпочався подією міжнародного масштабу.

II Конгрес та Фестиваль Всесвітньої мережі USERN проходитимуть у Харкові протягом 3 днів -  з 8 по 10 листопада. Подія зібрала до області науковців з усього світу. Серед ключових спікерів та лауреатів заходу - науковці зі США, Канади, Німеччини, Італії, Великої Британії та Словенії. Вони представляють фізику, біологію, медицину та інші наукові напрямки.

   «Сьогодні на Харківщині ми відкриваємо SCIENCE WEEK з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку, - звернулась англійською до учасників ІІ Міжнародного конгресу USERN голова ХОДА Юлія Світлична. - Головними учасниками заходів є науковці - люди творчої праці: від студента та аспіранта до видатного вченого. Їх діяльність є символом духовної свободи та розвитку особистості. Вони -  подвижники, які роблять свій внесок у розвиток вітчизняної та світової науки. Це дні, коли вшановуються наукові традиції, досягнення вчених, якими ми по праву пишаємося і на які покладаємо великі сподівання».

   Керівник області назвала символічним той факт, що Тиждень науки на Харківщині  стартує  з II Конгресу та Фестивалю Всесвітньої мережі USERN. Адже захід об’єднує провідних вчених світу та найкращих молодих науковців та дає змогу молоді отримати нові знання й обмінятися досвідом.

   «Ми пишаємось, що саме наш регіон  у прозорій боротьбі виборов право проведення цього заходу. І ми вдячні за таке рішення організаторам мережі USERN, - сказала Юлія Світлична. - Але це не можна вважати випадковим збігом обставин, бо сьогодні Харківська область – це конгломерат  вчених зі світовим ім’ям та потужної команди  молодих науковців».

   Голова ХОДА наголосила, що II Конгрес та Фестиваль Всесвітньої мережі USERN стане яскравою подією в науковому житті Харківщини та України, і ще однією сходинкою на шляху до приєднання нашої держави до світового наукового співтовариства.

   Заходи конгресу проходитимуть у чотирьох харківських вишах - ХНУ ім. В. Н. Каразіна, НТУ «ХПІ», Харківському національному медичному університеті та Національному фармацевтичному університеті. На базі цих закладів буде створено наукові майданчики, де проходитимуть лекції та дискусії за участю видатних учених. Зокрема, молоді науковці зможуть поспілкуватися з Еваном Айхером, професором генетики людини з медичного факультету Вашингтонського університету, Даніелем Паулі, біологом, який досліджує глобальний вплив людини на всесвітній океан та керує всесвітнім проектом «Море навколо нас» (Канада), Маркусом Фішером, професором харчової хімії Гамбурзького університету, тощо.

   Також під час конгресу буде визначено його лауреатів - молодих вчених, які подавали свої роботи на участь у заході. П’ять лауреатів отримають премії по 5 тис. дол. Перша десятка науковців отримає тревел-гранти до найкращих університетів світу.

   Крім того, у рамках конгресу буде проведено ІІІ Міжнародний фестиваль малюнків дітей - пацієнтів різних клінік світу.

   Відкриття та пленарне засідання конгресу проходять 8 листопаду в готелі Premier Palace. Фестиваль малюнків розпочнеться о 17:00.

   9 листопада проходитимуть засідання по локаціях в університетах Харкова.

  Закриття конгресу заплановане на 10 листопада, воно пройде в ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < жовтня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь