line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

22 листопада, під керівництвом голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського відбувся семінар-нарада

IMG 704022 листопада, під керівництвом голови Балаклійської районної державної адміністрації Степана Масельського відбувся семінар-нарада.

 

 

 

 

   Семінар-нарада проходив за участі голови Балаклійської районної ради Олександра Літвінова, керівників органів місцевого самоврядування, відповідальних працівників райдержадміністрації та районної ради, представників правоохоронних органів та силових структур, керівників комунальних підприємств, представників ЗМІ.

  З питання аналізу стану підготовчих робіт до опалювального сезону доповів начальник управління економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації Олександр Ситник.

  Згідно розпорядження голови райдержадміністрації Степана Масельського, опалювальний сезон розпочато 9 жовтня. Теплопостачанням повністю забезпечені житловий фонд, об’єкти соціальної сфери, освітні та медичні заклади району.

  У поточному році проведена значна робота по ремонту доріг комунальної власності, на що було використано 19,3 млн. грн., при плані 20,6 млн. грн. У рамках підготовки до осінньо-зимового періоду органами місцевого самоврядування були укладені договори з філією «Балаклійський райавтодор» на приготування піщано-сольової суміші та централізованого її завезення в обсязі 168 тонн.

  Підводячі підсумок, Степан Масельський, акцентував увагу на роботі з економії енергоносіїв, особливо це стосується бюджетних установ. На постійному контролі знаходиться питання отримання субсидій населенням на комунальні послуги.

  «Ми своєчасно, без проблем розпочали опалювальний сезон і сьогодні стоїть завдання забезпечити стале його проходження» - підкреслив Степан Масельський.

  З питання щодо виконання місцевих бюджетів району за 10 місяців поточного року та очікування надходжень до кінця року доповіла заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Наталя Куценко.

  Так, до загального фонду зведеного бюджету району за 10 місяців надійшло 258 млн. 208 тис. грн., що складає 103,1%. Проти аналогічного періоду минулого року надходження збільшилися на 67030, 6 тис. грн. Видаткова частина зведеного бюджету району за січень-жовтень поточного року виконана в сумі 681088,9 тис. грн. В першу чергу кошти спрямовувались на заробітну плату, придбання медикаментів, продуктів харчування та оплату енергоносіїв.

  Після розгляду цього питання голова райдержадміністрації акцентував увагу на роботі з формування проектів місцевих бюджетів на 2018 рік, які повинні бути затверджені до 25 грудня поточного року. Також Степан Масельський наголосив на проведені всіх розрахунків по виконанню видаткової частини бюджету.

  Про порядок ведення обліку дітей шкільного віку керівників органів місцевого самоврядування проінформувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Швід.

  З метою забезпечення здобуття дітьми загальної середньої освіти районною державною адміністрацією, органами місцевого самоврядування, навчальними закладами проводиться робота з обліку дітей шкільного віку.

  Відповідно до розпорядження голови Балаклійської районної державної адміністрації відповідальним за здійснення обліку дітей та учнів, які проживають та перебувають в межах Балаклійського району та ведення статистичної звітності визначено відділ освіти районної державної адміністрації.

  У вересні 2017 року Кабінетом Міністрів України затверджено Порядок ведення обліку дітей яким визначено механізм обліку. Згідно з відповідним документом, заборонено залучення педагогічних працівників до проведення відповідної роботи. Ведення обліку дітей здійснюють районні державні адміністрації, міські, селищні, сільські ради, їх виконавчі органи із залученням відповідних територіальних органів Національної поліції та служб у справах дітей.

  Згідно з постановою у районній державній адміністрації та місцевих радах повинна бути визначена відповідальна особа, яка створюватиме та оновлюватиме реєстр відповідних даних.

  Оксана Супрун, начальник відділу культури райдержадміністрації, докладно проінформувала про організацію та проведення новорічних свят.

  Також були розглянуті питання проблем відключення споживачів внаслідок крадіжок електроенергії та електрообладнання АК "Харківобленерго" та стан передплати на районну газету "Вісті Балаклійщини" на І півріччя 2018 року.

IMG 7022IMG 7011IMG 7046


 

 

IMG 7009IMG 7061IMG 7065


 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь