line

ZSU

karmy

bezviz

 

Измени Одну Жизнь 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

У грудні в Харкові очікуємо президентів України та Польщі. Юлія Світлична

-5ab0Про це голова ХОДА повідомила під час відкриття ІІ Польсько-українського форуму місцевого самоврядування в Харкові 23 листопада.

 

 

 

 

  «Харків стає гарним майданчиком для укріплення двосторонніх відносин України та Польщі. Уже другий рік поспіль ми проводимо Українсько-польський форум щодо розвитку місцевого самоврядування. Дякуємо за це польським партнерам. Співпраця України та Польщі укріплюється, і ніякі провокації не розсварять наші дружні народи, - підкреслила Юлія Світлична. - У середині грудня очікуємо візит двох президентів – України та Польщі – сюди, в Харків».

  Польсько-український форум місцевого самоврядування проходить у Харкові другий рік поспіль. Участь у ньому традиційно беруть керівники українських ОТГ та польських гмін, а також експерти, дипломати та представники бізнесу обох країн.

  Ініціаторами та організаторами форуму є Харківська обласна державна адміністрація, Харківський центр розвитку місцевого самоврядування, Генеральне консульство Республіки Польща у м. Харкові, ГО «Польсько-українська аграрна асоціація», Програма «U-LEAD з Європою» та Міжнародний фонд «Солідарність».

  У роботі форуму візьмуть участь близько 400 представників органів місцевого самоврядування, державної влади та громадських організацій Харківської області, а також представники делегацій з 7 областей України, українських і польських ділових та експертних кіл.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

gds inform

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

gorsovet

Vistibal