line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

27 листопада під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського відбулася щотижнева розширена апаратна нарада.

aparatna27 листопада під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського відбулася щотижнева розширена апаратна нарада.  За участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району були розглянуті питання соціально-економічного та культурного розвитку району.

 

  Особливу увагу керівник району приділив питанням впровадження нової медичної реформи в районі. Нещодавно Парламент ухвалив законопроект, що дає старт медичній реформі, а також проект закону, який має підвищити доступність та якість медичного обслуговування у сільській місцевості. У зв’язку з цим Степан Масельський дав доручення підготувати відповідні заходи для впровадження медичної реформи в районі.

  На постійному контролі голови райдержадміністрації також знаходиться питання розрахунків за паї та дотримання рівня мінімальної заробітної плати по сільськогосподарських підприємствах району.

  Також були розглянуті не менш важливі питання життєдіяльності району, які потребують особової уваги: проведення Новорічних і Різдвяних свят в районі, оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг населенням району, моніторинг проходження опалювального сезону та інші.

  За результатами розгляду порушених питань голова районної державної адміністрації Степан Масельський дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь