line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

28 листопада делегація Балаклійського району взяла участь у заходах з нагоди Дня працівника сільського господарства

-ac13

Делегація Балаклійського району  взяла участь у заходах з нагоди Дня працівника сільського господарства, які проходили під головування голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної.

 

 

 

    До присутніх звернулась керівник області, яка зазначила, що «Аграрний сектор - це локомотив розвитку України. Це реальні інвестиції, розвиток села та якісна продукція, яка сьогодні завойовує світові ринки. А Харківщина знову і знову закріплює позиції України як аграрної держави».

  Вона нагадала, що в надзвичайно складному 2014 році, коли постало питання, чи засіювати поля Слобожанщини, яка щомиті могла стати зоною проведення військових дій, саме завдяки відповідальності аграріїв та їхній любові до своєї справи Харківщина не залишилася без хліба.

  «Цьогоріч ми також маємо добрі результати. На Харківщині зібрано рекордний врожай пшениці. Минулого року ми мали приріст інвестицій в аграрний сектор на рівні 3 млрд грн, у 2017 році він збільшився ще на 30%. Є зростання й експорту. Усе це результат роботи ваших трудових колективів, які нарощують виробництво, запроваджують новітні технології та відповідально ставляться до своєї землі та до своєї держави», - сказала Юлія Світлична.

  Вона також наголосила на важливості ініціатив Президента Петра Порошенка та Кабінету міністрів у земельній сфері, які дозволять нарешті навести лад в аграрному секторі.

  «Обіцянка Президента щодо того, що в наступному році агропромисловий сектор матиме підтримку в обсязі 7,5 млрд грн, надихає нас на нові зрушення, - зауважила голова ХОДА. - Бажаю вам миру, злагоди, щедрої родючої ниви та успішного бізнесу».

    Під час урочистостей була вручена подяка голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної Стаднику Василю Миколайовичу - трактористу-машиністу сільськогосподарського виробництва товариства з обмеженою відповідальністю «Інвестиційна аграрна компанія «Балінвест» Балаклійського району

   Список нагороджених можна побачити тут.

-1b1c

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < вересня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь