line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Всі звернення порушені під час прийому громадян в с. Гусарівка не залишаться поза увагою керівника району

IMG 7084Сьогодні під час виїзного особистого прийому громадян у селі Гусарівка до голови райдержадміністрації Степана Масельського звернулися мешканці, яких турбували питання різного роду суспільних відносин та галузей. Особистий прийом проходив за участі Гусарівського сільського голови Юрія Дорошенка та представників правоохоронних органів.

  Першою до керівника району звернулася жителька з проханням розібратися щодо заміни електроопори по вул. Миру, яка знаходиться в аварійному стані. Степан Іванович пообіцяв розібратися з цим питанням та дав доручення Гусарівському сільському голові обстежити електроопору з залученням спеціалістів Балаклійського РЕМ.

  До керівника району звернулася жителька з проханням розібратися щодо нарахування оплати за послуги газопостачання. У будинку ніхто не проживає і газом не користується. Степан Іванович пообіцяв розібратися з цим питанням та дав доручення представникові ПАТ "Харківгаз" докладно розібратися з проблемою та надати всю необхідну допомогу в оформлені документації для вирішення цього питання.IMG 7085

  Також були звернення щодо виділення матеріальної допомоги, вирішення земельних питань, оформлення державної соціальної допомоги та інші.

  Усі заявники отримали усні роз’яснення. Деякі питання голова райдержадміністрації взяв на особистий контроль.

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь