line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

4 грудня голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провів апаратну нараду

aparatna narada4 грудня голова Балаклійської районної державної адміністрації Степан Масельський провів розширену апаратну нараду, на якій були розглянуті актуальні питання життєдіяльності району.

 

 

 

  Керівником району приділяється значна увага підготовці до Новорічних і Різдвяних свят в Балаклійському районі. Подарунки під новорічну ялинку у вигляді наборів кондитерських виробів отримають 3180 учнів 1-4 х класів загальноосвітніх шкіл району та 4393 дитини пільгових категорій (діти-сироти, діти-інваліди, діти, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС, діти учасників АТО тощо).

  В день Святого Миколая, 19 грудня 2017 року, 219 родин, у яких виховуються діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, багатодітні сім’ї отримають у подарунок продуктові набори. Усе це буде придбано за рахунок районного бюджету і відповідно доприйнятого розпорядження голови районної державної адміністрації від 29 листопада 2017 року «Про проведення Новорічних і Різдвяних свят у Балаклійському районі». Зазначеним документом також затверджені районні заходи на весь період зимових свят. Аналогічні заходи для дітей заплановані в кожній територіальній раді.

  Крім того, керівник району доручив відпрацювати питання щодо наявного асортименту ліків у аптечних пунктах сільської місцевості, для належного забезпечення ними населення.

  Також були розглянуті не менш важливі питання життєдіяльності району, які потребують особової уваги: розрахунок сільськогосподарських підприємств з населенням району за використання земельних ділянок (паїв), енергозабезпечення населених пунктів району, оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг населенням району, відбору громадян на військову службу за контрактом та інші. 

  За результатами розгляду порушених питань голова районної державної адміністрації Степан Масельський дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь