line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

ЗСУ стали на шляху російських військ, захистили Україну і східний кордон європейського континенту. Президент

-d70eВерховний Головнокомандувач Збройних сил назвав українське воїнство гордістю і славою України.

 

 

 

 

 

  «Наші Збройні сили – воїни миру, які встали на шляху російських військ, захистили Україну і східний кордон усього європейського континенту. Наші Збройні сили – воїни честі, для яких обов'язок та присяга – понад усе. Наші Збройні сили – воїни мужності, безстрашні професіонали військової справи», - сказав Петро Порошенко під час виступу на урочистих заходах з нагоди Дня Збройних сил України у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки на Львівщині.

  Президент відзначив, що 37 з 46 фронтових Героїв України – зі складу Збройних сил. У цілому за проявлені мужність та героїзм 14173 військовослужбовці Збройних сил України відзначені державними нагородами. З них 2 320 – посмертно.

  Присутні вшанували пам'ять загиблих українських героїв хвилиною мовчання.

  Президент підкреслив, що «відроджені Збройні сили України день за днем нарощують свій бойовий потенціал і свої бойові спроможності». При цьому він повідомив, що протягом двох останніх років армію поповнили понад сто тисяч контрактників: близько 70 тисяч - минулого року, понад 31 тисяча – в цьому році.

  «Ми відмовилися від часткової мобілізації. І, до речі, хотів б зайвий раз нагадати, що така зміна не стала би реальністю без Мінських угод», - підкреслив Петро Порошенко.

  Президент наголосив, що на сьогодні створено оперативний резерв військовозобов’язаних чисельністю понад 135 тисяч воїнів з бойовим досвідом, «які пройшли фронт і готові, коли що, туди повернутися».

  «Ми якісно покращили забезпечення Збройних сил України новітніми та модернізованими зразками озброєння та військової техніки.  Завтра, я сподіваюсь, Верховна Рада буде голосувати бюджет на 2018 рік, і на армію в цьому бюджеті передбачено 86 мільярдів гривень. Чи могли коли-небудь про це мріяти українські воїни?», - сказав Верховний Головнокомандувач. Він підкреслив, що ця цифра на 25% більше, ніж поточного 2017 року, з яких п'яту частину бюджету буде використано на озброєння та військову техніку, і це на 34% більше, ніж цьогоріч.

  Глава держави підкреслив, що у стислі терміни ми створили нові бойові бригади, організували надійну систему забезпечення військ, розпочали будівництво та реконструкцію військових об’єктів, і «надзвичайно покращили соціальний захист військовослужбовців».

  Президент також підкреслив: «Збройні сили України в боях з російським агресором набули безцінного бойового досвіду». Він висловив слова подяки і підтримки нашим військовослужбовцям, які стримують ворога, витримуючи безпрецедентне навантаження від дій агресора, який застосовує найсучасніше важке озброєння: сучасні танки, важку артилерію, засоби протиповітряної оборони, розвідки та радіоелектронної боротьби.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь