line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На надання грошової допомоги жителям Балаклії виділили додаткові 5,6 млн. грн.

-3b1fВідповідні зміни внесли до обласного бюджету 7 грудня в ході XIII сесії облради VII скликання.

 

 

 

 

 

  Кошти підуть на надання адресної грошової допомоги мешканцям міста Балаклія, чиє житло постраждало під час НС на 65-му військовому арсеналі. Як повідомили у Департаменті соціального захисту населення ХОДА, раніше виділених 30 млн. грн. виявилося недостатньо. Понад 430 заяв про надання грошової допомоги залишалися без розгляду.

  «Деякі сім’ї потребують цієї допомоги. При першому обстеженні в їх домівках не було враховано зруйновані балкони, лоджії тощо. Також є сім’ї, які тільки повернулися до міста, вони також потребують допомоги, - пояснив голова Балаклійської РДА Степан Масельський.  – Ми звернулися до голови ХОДА Юлії Світличної з проханням про виділення додаткових коштів. І ми були почуті».

  Також, згідно зі змінами до бюджету, додаткові 6 млн. грн. спрямують на одноразову виплату мешканцям Харківської області, які опинилися в складній життєвій ситуації.

  «Переважно жителі області звертаються з проханням надати кошти на лікування. Ми видали матеріальної допомоги на 30 млн. грн., до кінця року в нас залишається ще 4 млн. грн. Але для того, щоб задовольнити потребу всіх заявників, до кінця року нам потрібно ще 20 млн грн. Давайте дивитися реально на можливості бюджету. Ті кошти, які сьогодні виділяються, - 6 млн. грн. - це реальні кошти, які підуть на допомогу нашим мешканцям. Лікування дороговартісне, і ми повинні їх виділити», - зазначив директор Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрій Шпарага.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < січня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь