line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Представники Балаклійського району отримали нагороди під час урочистостей з нагоди Дня місцевого самоврядування

-8a4a7 грудня в обласній адміністрації відбувся урочистий прийом з нагоди Дня місцевого самоврядування. 

 

 

 

 

 

  У рамках свята відбулося нагородження переможців конкурсів «Місцеве самоврядування – це ми» для дітей та молоді і вручення премії обласного конкурсу ім. О.С. Масельського на кращий літературний твір.

  Під час заходу були нагороджені представники Балаклійського району: у номінації «Краща посадова особа сільської, селищної, міської ради» І місце посіла Осипенко Марина Олександрівна, спеціаліст ІІ категорії Міловської сільської ради Балаклійського району Харківської області та у номінації «Кращий індивідуальний графічний твір «Моя громада» 3 місце посіла  Гусак Крістіна, учениця 5 класу Борщівського НВК Балаклійської районної ради.

  Переможці конкурсу «Кращий працівник місцевого самоврядування» отримали почесні відзнаки та грошові винагороди: по 3 тис. грн - за третє місце, по 5 тис. грн - за друге і по 10 тис. грн - за перше місце.

  Також під час заходу були нагороджені переможці обласного конкурсу ім. О.С. Масельського на кращий літературний твір, який у цьому році проведено в одинадцятий раз. Всього за роки існування в ньому взяли участь понад півтори тисячі конкурсантів.

  Крім того, грамоти та дипломи отримали переможці конкурсу для молоді «Місцеве самоврядування – це ми!». Конкурс покликаний сприяти підвищенню рівня знань підростаючого покоління у сфері публічного управління, вихованню грамотної та активної молоді, поглибленню обізнаності школярів та студентів стосовно розвитку локальної демократії в Україні.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь