line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Парламент ухвалив Державний бюджет на 2018 рік

-7d84Документ передбачає зростання доходів бюджету до 1,2 трлн грн та зростання ВВП на 3%.

 

 

 

 

 

  За відповідне рішення  273 народних депутати.

  Документ, розроблений у рамках трирічного бюджетного планування і з урахуванням рекомендацій міжнародних фінансових організацій, розглядався у другому читанні і ввібрав поправки та пропозиції народних депутатів.

  «Хочу подякувати всім за пропозиції, зауваження та остаточні рішення, ухвалені в парламенті. Наступний, 2018 рік, має стати роком економічного зростання. Ми маємо досягти реальних змін у державі», - сказав прем’єр-міністр Володимир Гройсман.   

  Напередодні голосування по бюджету Верховна Рада схвалила пов’язані з бюджетом зміни до Бюджетного та Податкового кодексів України. Під час обговорення документа урядовці та парламентарі погодилися, що цього року бюджетний процес відзначився злагодженою і конструктивною співпрацею уряду, парламенту, Президента та представників органів місцевого врядування. Сторони домовилися за результатами першого кварталу 2018 року розглянути можливість подальшого підвищення соціальних стандартів.

  Довідка. Кабінет міністрів України відповідно до вимог законодавства подав проект держбюджету на 2018 рік на розгляд Верховної Ради України 15 вересня поточного року. За два місяці – 14 листопада – Верховна Рада підтримала проект бюджету в першому читанні.

  У рамках підготовки до другого читання уряд запропонував дещо оновити кошторис, передусім - у частині фінансування найбільш актуальних  для економіки програм, а також переглянути макропоказники, зокрема - інфляційні очікування. Водночас, ідеологія документа залишилася незмінною. Бюджет визнано бюджетом розвитку з повним урахуванням цілей децентралізації та орієнтирів економічного зростання. Основними пріоритетами залишаються фінансування потреб безпеки та оборони, запровадження низки програм підтримки реального сектору –передусім, аграрної сфери та дорожнього будівництва, а також підвищення соціальних стандартів шляхом збільшення асигнувань на систему охорони здоров’я та освіти.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь