line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Балаклійському ліцею - 25 років!

IMG 7558Сьогодні в Балаклійському районному Будинку культури відбулись святкові заходи присвячені 25-літтю з дня заснування Балаклійського ліцею.

 

 

 

 

  Трудовий колектив та ліцеїстів привітали голова районної державної адміністрації Степан Масельський, голова районної ради Олександр Літвінов та депутат Харківської обласної ради Анатолій Русецький.

  Вітаючи присутніх зі святом, голова районної державної адміністрації Степан Масельський подякував всім, хто творить історію цього навчального закладу, ветеранам праці, усім працівникам ліцею. Від щирого серця побажав всім міцного здоров'я, родинного благополуччя та подальших успіхів і звершень.                 

  Найщиріші вітальні слова лунали від учнів, викладачів та майстрів ліцею, представників громадськості, колег із навчальних закладів. Під час святкового дійства присутнім нагадали історію ліцею від заснування до сьогоднішніх днів, згадали всіх викладачів, вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто відійшов у вічність. Особлива увага була приділена спогадам про першого директора ліцею - Причиненко Раїсу Іванівну. Саме під її умілим керівництвом, з числа найкращих вчителів району сформувався колектив, здатний успішно вирішувати поставлені перед ним завдання.

  За сумлінну працю на освітянській ниві, вагомий внесок у підвищення рівня освіти учнів керівництво району відзначило трудовий колектив ліцею.

  З нагоди свята ліцеїсти представили гостям та запрошеним концертну програму.  

  Довідка:

  Балаклійський ліцей було засновано 15 липня 1992 року з ініціативи народного депутата України Валентини Андріївни Гошовської та Представника Президента України в Балаклійському районі Віталія Йосиповича Казмірука. Першим директором закладу була Причиненко Раїса Іванівна – відмінник народної освіти України, Заслужений працівник народної освіти України.

  На той час навчальний заклад було започатковано як загальноосвітню школу-ліцей із сільськогосподарським та педагогічним напрямами з метою створення оптимальних умов для виховання і розвитку обдарованої молоді із сільської місцевості у зв'язку з потребою господарств району у високоінтелектуальних та кваліфікованих спеціалістах.

  Зараз педагогічний колектив очолює Друкальська Тетяна Станіславівна.

  Профілі навчання: фізико-математичний (математика, фізика), філолгічний (українська мова та література, англійська, французька та німецька мови), біолого-хімічний (біологія, хімія), економічний (економіка, географія).

  Спеціальні курси: історія української літератури, основи біотехнології, основи генетики, окремі розділи фізики, хореографія.

  Спортивні секції: легка атлетика, плавання, багатоборства, футбол, баскетбол.

IMG 7515IMG 7522IMG 7526IMG 7532IMG 7549IMG 7537

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь