line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

18 грудня відбулася щотижнева розширена апаратна нарада

rda18 грудня під керівництвом голови райдержадміністрації Степана Масельського відбулася щотижнева розширена апаратна нарада.  За участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району були розглянуті питання соціально-економічного та культурного розвитку району.

 

 

  Особливу увагу керівник району приділив питанням готовності служб району та виділення додаткової техніки до реагування на надзвичайні події та ситуації, які пов’язані з ускладненням метеорологічних умов в зимовий період.

  Також були розглянуті не менш важливі питання життєдіяльності району, які потребують особової уваги, це: підготовка та проведення Новорічних і Різдвяних свят в районі, розрахунок сільськогосподарських підприємств з населенням району за використання земельних ділянок (паїв), оформлення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг населенням району, своєчасне освоєння бюджетних коштів та інші.

  За результатами розгляду порушених питань голова районної державної адміністрації Степан Масельський дав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району.

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < квітня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь