line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Юлія Світлична доручила всім службам регіону перевірити готовність до погіршення погоди

-a0d219 грудня голова ХОДА взяла участь у Всеукраїнській селекторній нараді щодо забезпечення належного утримання доріг та життєдіяльності населених пунктів у разі погіршення погодних умов.

 

 

 

  Захід, що відбувся під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, був присвячений ситуації в центральних та північних регіонах країни, де за останню добу випало до 50% місячної норми опадів.

  За прогнозами Українського гідрометцентру, циклон, що спричинив надмірні опади в центральній Україні, омине Харківщину. Проте всі служби регіону постійно мають бути готовими до ймовірного погіршення погодних умов – це наголосила голова ХОДА Юлія Світлична, підбиваючи підсумки селекторної наради. Вона доручила всім службам регіону перевірити готовність особового складу й техніки.

  «Заготовити та мати в наявності всі посипкові матеріали для того, щоб розчищати дороги та тримати їх у належному стані. Проїзд має бути забезпеченим як на дорогах державного значення, так і на місцевій мережі. Важливо забезпечити координацію дій як обласних служб і відомств, так і районних підрозділів і служб міст обласного значення», - відзначила керівник області.

  Вона наголосила, що кожен з керівників на місцях несе особисту відповідальність за формування та забезпечення роботи бригад, які в разі необхідності оперативно реагуватимуть на пориви ліній електропередачі та пов’язані з ними скарги місцевих жителів.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь