line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

 

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Протягом року борги із заробітної плати ліквідували на 70 підприємствах області

-32bb21 грудня відбулося чергове засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

 

 

 

  За інформацією директора Департаменту соціального захисту населення ХОДА Юрія Шпараги, яку він озвучив у ході засідання, з початку року комісія заслухала звіти керівників понад 50 підприємств-боржників. У результаті роботи комісії працівники області отримали заборговану їм заробітну плату на загальну суму 77 млн грн.

  «Протягом року повністю ліквідовано заборгованість на 70 підприємствах, скорочено її розмір – на 15 підприємствах області», - повідомив Юрій Шпарага.

  Також на засіданні комісії розглянули стан погашення боргів на ДП «Харківський електромеханічний завод», ДП «Харківське конструкторське бюро з двигунобудування», КП «Зміївський ремонтний енергомеханічний завод», Балаклійському підприємстві теплових мереж.

  Керівник Балаклійського підприємства теплових мереж запевнив, що борг буде ліквідовано до початку 2018 року. На ДП «Харківське конструкторське бюро з двигунобудування» обіцяють ліквідувати борги до липня наступного року.

  За підсумками засідання визначено першочергові заходи, спрямовані на ліквідацію боргів. Керівників підприємств-боржників попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за несвоєчасну виплату заробітної плати.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < лютого 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь