line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Вітання голови райдержадміністрації Степана Масельського з Новим роком

golova ng2018Дорогі балаклійці!

 

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

 

 2017 рік добігає кінця, і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та випробувань, здолання перешкод та здійснення планів. Для всіх нас цей рік був непростим, але ми з гідністю подолали всі труднощі.

Аналізуючи пройдене, ми з гордістю можемо сказати, що цей рік прожито результативно: на наших ланах зібрано щедрий урожай та закладено добру основу під майбутній хліборобський рік, розвиваються господарства, міцніє інфраструктура. Всі ці здобутки та досягнення можливі лише завдяки щоденній копіткій праці жителів району, їхній вірі в майбутнє і прагненню до змін на краще.

   Новий рік і Різдво Христове — традиційно родинні свята. Нехай вони стануть початком нового успішного року, який буде для нас щедрим на добрі справи та здобутки.

   У Новий рік здійснюються заповітні мрії та відбуваються справжні чудеса. Тож нехай з останніми хвилинами старого року всіх нас покинуть турботи та негаразди, а Новий 2018 рік принесе мир на українську землю, буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення і звершення заради майбуття нашої рідної Балаклійщини! Міцного вам здоров'я, достатку, сімейного благополуччя, тепла та любові!

 

Голова Балаклійської районної державної  адміністрації                Степан  Масельський

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь