line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Вифлеємський Вогонь Миру на Балаклійщині

IMG 0601Вперше, цього року, до Балаклійщини, напередодні Різдвяних Свят, завітали представники Харківського обласного осередку Національної скаутської організації України "Пласт" та передали нашому району Вифлеємський Вогонь Миру. 

 

 

  Захід відбувся в Балаклійській районній державній адміністрації за участі голови районної державної адміністрації Степана Масельського, голови районної ради Олександра Літвінова, представників управлінь та відділів райдержадміністрації та районної ради, учнів та вчителів Балаклійського ліцею.

  «Вифлеємський вогонь – символ тепла, затишку, любові. Світло – це народження Ісуса Христа, світло – це Христос. І важливо, щоб у кожному серці Христос загорівся, щоб до кожного серця він прийшов. Ми хочемо передати це тепло всім балаклійцям, а також гостям міста. Ми думаємо, що це додасть затишку і любові вашому регіону», – розповіла керівник Харківського обласного осередку Національної скаутської організації України "Пласт" Ірина Голубєва.

  Під час заходу керівники району подякували представникам Харківського обласного осередку Національної скаутської організації України "Пласт", вручили їм символічні подарунки та привітали всіх присутніх з наступаючим Різдвом Христовим.

 

 Довідка:

 «Вифлеємський Вогонь Миру» — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.

  Акцію започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Із самого початку акція планувалася з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час.

  Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії.

  По Україні Вифлеємський Вогонь поширюють члени Пласту. Вперше Вогонь до України потрапив ще 1992 року, але як приватна ініціатива окремих пластунів. Офіційно відлік ведеться від 1998 року, коли Вогонь передали в Україну на митному переході. Щороку пластуни перебирають Вифлеємський Вогонь Миру від польських скаутів і передають його українській громаді, церквам, несуть до дитячих притулків, лікарень, щоб ті, хто перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки.

  У скаутському поясненні – палаючий вогник символізує очікування в період посту, повну жертовність. Світло є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу.

IMG 0540IMG 0553IMG 0565IMG 0566IMG 0581IMG 0608__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь