line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Харківська область повністю укомплектована шкільними автобусами


Шкільні автобуси в Харківській області придбано на виконання завдань Президента України з модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року згідно з державною цільовою програмою «Шкільний автобус». Про це повідомив під час вручення шкільних автобусів районам області голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін.

 

За його словами, завдяки злагодженій роботі Міністерства, обласної державної адміністрації, обласної ради, в регіоні істотно знижено навантаження на одне місце в автобусі з перевезення дітей до 2,1. Цей показник значно нижчий, ніж у середньому по Україні.

 

 

«Сьогодні можна говорити про те, що Харківська область практично повністю укомплектована шкільними автобусами і наступний наш крок - це заміна вже застарілих автобусів і відмова від орендованих автобусів, тому що в деяких регіонах такі випадки ще зустрічаються. Тому з кожним роком тепер при надходженні нових автобусів, ми будемо планувати і в бюджеті області ці кошти, будемо наполягати і на тому, щоб райони закладали кошти на придбання таких автобусів», - сказав Михайло Добкін.

 

Також він зазначив, що за рахунок районних бюджетів Харківської області восени буде придбано ще 3 шкільні автобуси.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь