line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

На співбесідах з керівниками органів місцевого самоврядування обговорили нагальні питання життєдіяльності кожного населеного пункту

aparatnaСьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Степана Масельського за участі голови районної ради Олександра Літвінова та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації розпочалися співбесіди з керівниками органів місцевого самоврядування, в ході яких обговорили нагальні питання життєдіяльності кожного населеного пункту району та перспективні плани на 2018 рік.

   Зважаючи на те, що триває підготовка Програми соціально-економічного розвитку району на 2018 рік, керівник району вийшов з пропозицією максимально вивчити пріоритетні напрямки роботи, нагальні питання та розвиток кожного населеного пункту. Результати вивченого будуть включені до районної Програми і реалізовані у поточному році.

   Присутні у конструктивній роботі обговорили нагальні проблеми кожної ради і шляхи їх вирішення. Очільник району зазначив, що у 2018-му буде продовжена робота по ремонту закладів освіти, охорони здоров’я, культури, вуличного освітлення, житлового фонду. В межах фінансових можливостей здійснюватимуться ремонти доріг комунальної власності.

   Крім цього, керівництво району націлює керівників кожної ради активно працювати у напрямку розвитку територіальних громад.

  На завершення співбесід Степан Масельський наголосив на необхідності продовжувати працювати і надалі у тому ж темпі, що був взятий у минулому році.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь