line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Перший заступник голови Харківської облдержадміністрації Марк Беккер провів виїзний прийом громадян в м. Балаклії

IMG 8244Виїзний прийом першого заступника голови Харківської облдержадміністрації Марка Беккера, 10 січня пройшов в приміщенні Балаклійської райдержадміністрації. Жителі Балаклійського району зверталися до Марка Львовича не тільки з особистими проблемами, а й з питаннями, що стосуються в цілому життя району.

 

   До першого заступника голови ХОДА зверталися з питаннями щодо ремонту покрівлі будівлі Балаклійської загальноосвітньої школи № 1, виділення коштів на проведення капітального ремонту систем водопостачання в смт Савинці та сел. П’ятигірське, сприяння в завершенні ремонту автодороги Шевченкове - Балаклія – Первомайськ - Кегичівка в районі села Байрак, надання матеріальної допомоги для проходження лікування.

   Відповідаючи заявникам, Марк Беккер зазначив, що розвиток інфраструктури сільської місцевості - одне з головних завдань для керівництва області. Щороку до програми соціально-економічного розвитку Харківської області вноситься все більше об’єктів, на яких проводяться ремонти та реконструкції. Перший заступник голови ХОДА зауважив, що для того щоб претендувати на фінансування з обласного або державного бюджетів, громади мають підготувати відповідну проектну-документацію. Обласна адміністрація підтримує всі проекти, спрямовані на розвиток громад та підвищення якості життя мешканців області, запевнив Марк Беккер.

   Вирішення питань, озвучених у ході прийому громадян, Марк Беккер взяв під особистий контроль.

   Після прийому, керівництво області та району оглянули покрівлю будівлі Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.А. Тризни на предмет виконання робіт, приміщення майбутнього інформаційно-ресурсного Центру інклюзивної освіти на базі Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, де наразі завершуються ремонтні роботи.

   Марк Львович пообіцяв посприяти у позитивному вирішенні питання ремонту покрівлі школи.

   Також Марк Беккер та Степан Масельський ознайомились з ходом робіт із реконструкції нежитлової будівлі на території Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 під амбулаторію загальної практики-сімейної медицини № 4 КЗОЗ БРР “Балаклійський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” по вул. Гагаріна, 14 в сел. Нафтовики, де наразі тривають ремонтні роботи. Проектна вартість виконання ремонтних робіт складає 1 млн. 486,1 тис.грн.

   В цьому році, як і в минулі роки зусилля всіх рівнів влади спрямовані на покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров"я та надання якісних медичних послуг населенню. В більшості структурних підрозділах первинної ланки медицини, а це амбулаторії та ФАПи району та в структурних підрозділах центральної клінічної районної лікарні проведені реконструкції, капітальні та поточні ремонти, оновлено медичне обладнання, здійснено заходи з енергозбереження, а також придбані офісні та медичні меблі.

IMG 8236IMG 8238IMG 8245IMG 8262IMG 8266IMG 8271


 

 

 

 

 

 

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < травня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь