line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Дорожні та рятувальні служби області переходять у стан підвищеної готовності до погіршення погодних умов

-3fb4Таке доручення всім відповідальним підрозділам дала голова ХОДА Юлія Світлична за підсумками засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 12 січня.

 

 

  Нарада з головами обласних адміністрацій пройшла під головуванням Віце-прем’єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка.

  Говорячи про ситуацію в Харківській області, Юлія Світлична зазначила, що 18-20 січня за прогнозами синоптиків ймовірне погіршення погодних умов, яке може стати причиною аварійних ситуацій на дорогах та в господарській сфері.

  «Всі відповідальні служби мають провести аналіз готовності техніки та всіх матеріалів, необхідних для збереження якості дорожнього полотна. Також потрібно забезпечити формування груп мобільного реагування на аварійні ситуації, які можуть виникнути на лініях електропередачі, системах теплопостачання, та надавання інших послуг населенню», - акцентувала голова ХОДА, звертаючись до учасників наради.

  Юлія Світлична зауважила, що протягом останніх років служби, які відповідають за життєзабезпечення Харківської області, демонструють злагодженість та координацію дій при ліквідації надзвичайних ситуацій.

  «Це, зокрема, дало нам змогу два роки поспіль в умовах снігопадів не перекривати рух дорогами державного значення, - зазначила керівник області. - Щоб і надалі уникати негативних наслідків стихії, всі служби мають перейти у стан повної готовності до реагування на погіршення погодних умов».

  За інформацією ДСНС у Харківській області, до роботи на дорогах регіону готові 21 одиниця техніки підвищеної прохідності та 500 чоловік особового складу. У разі необхідності рятувальники можуть розгорнути на шляхах 15 мобільних пунктів обігріву.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь