line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Основний критерій вибору школи – якість знань, які повинні отримувати діти


Таку думку висловив сьогодні в ході церемонії вручення шкільних автобусів голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін.

 

«Сьогодні в суспільстві триває дискусія з приводу того, якою має бути сільська школа, чи можна переводити дітей в більш комплектні заклади, чи не будуть ущемлені права жителів тієї громади, де школа тимчасово консервується. Я думаю, що найголовніше, від чого потрібно відштовхуватися, – це якість знань, які повинні отримувати наші діти. У малокомплектній школі, де в класі максимум 5 учнів, рівень знань і можливостей дитини будуть такими, що вона буде неконкурентоспроможною у порівнянні зі своїми однолітками з більш благополучних шкіл», – зазначив він.

 

Губернатор підкреслив, на Харківщині активно реалізуються завдання Президента щодо модернізації освіти та належної підготовки до нового навчального року і, зокрема, вирішенням проблеми якості освіти служить придбання шкільних автобусів. Це дозволяє підвозити педагогів та учнів із віддаленої сільської місцевості до шкіл з більш високим рівнем освіти.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

DPI inform

public inf

nadu
 

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь