line

ZSU

karmy

bezviz

zbir2

Ukrainian English French German Italian Russian

Статті

Сьогодні керівник району провів чергову апарату нараду

rda zimaСьогодні головою районної державної адміністрації Степаном Масельським проведено розширену апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та її апарату, керівниками організацій та установ Балаклійського району.

 

 

   В зв’язку з ускладненими погодними умовами та підвищенням температури повітря голова райдержадміністрації акцентував увагу присутніх керівників на забезпеченні безперебійного автобусного сполучення та зимового утримання доріг, впровадженні алгоритму дій під час ліквідації можливих аварійних ситуацій на об’єктах водо- та електропостачання, здійсненні контролю за роботою систем опалення та температурним режимом в навчальних закладах району.

   В ході апаратної наради були розглянуті не менш важливі питання життєдіяльності району, які потребують особової уваги: посилення заходів по ліквідації спалаху вирусного гепатиту А у смт Андріївка і недопущення його розповсюдження в районі, контроль за підвозом учнів до навчальних закладів та інші питання.

  За результатами апаратної наради, Степан Іванович дав ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації.

__________________

Сьогодні в Україні

Радіо Балаклії

Календар новин

<< < грудня 2020 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

DPI inform

public inf

drv

minreg

agroHODA

nalog

balrada

logo 02

Vistibal

Измени Одну Жизнь